Tayna ‘çmend’ ndjeksit, gati ti pëlcas gjoksi gjigant!


Tayna në shumicën e kohës pozon në mënyrë provokuese. Ajo për ndjekësit e saj vazhdon të jetë e përkushtuar në rrjete sociale, duke publikuar momente të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit, këngëtarja pozon e zjarrtë duke ekspozuar gjoksin dhe buzët e fryra. Theksojmë, se me këtë gjendje ajo duket shumë më ndryshe me herët e tjera.

Shiko foton:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *