Video nga dasma/ Armina dhe Shkëlzeni kërcejnë vals


Armina dhe Shkëlzeni po kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre në martesë. Çifti po mbajnë një dasmë me mbi 300 të ftuar, mes tyre personazhe të njohur të ekranit. Ndonëse u tha se Armina kishte vendosur rregull të mos shpërndaheshin foto e video nga dasma, ka qenë vetë ajo që ka publikuar nga dita e saj e madhe.

Në një prej videove Armina dhe Shkëlzeni shfaqen duke kërcyer një vals dhe duken tejet romantikë nën tingujt e muzikës dhe të ftuarit që i shikojnë. Video nga dasma/ Armina dhe Shkëlzeni kërcejnë vals


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *