40 mijë euro rrogë? Brenda shtëpisë super luksoze të gazetarit Blendi Fevziu


Blendi Fevziu eshte nje nder moderatoret me publike te Shqiperise. Me emisionin e tij qe ne fillimet e demokracise ka arritur te marre vemendje.

Duke pasur kete status, Fevziu hyn edhe ne kategorine e njerezve me te pasur te medias.

Konkretisht ai paguhet me pagat me te larta ne Shqiperi, per te mos thene qe eshte moderatori me pagen me te larte, te perfolur ne disa media si 40 mije euro?!!!.

Duke qene se ka punuar fort per kete dite, ai ka mundur te kete te veten edhe nje nga vilat e “Rolling Hills” ne Tirane.

Shtepia e Blendit eshte nje nder me luksozet ne Shqiperi, e pajisur me oborr te gjelberuar e me pishine.

Orendite jane nga ato me me stil, e te kombinuara aq bukur.

Ne kete shtepi, ai kalon pjesen me te bukur te dites, pasi ka prane bashkeshorten dhe dy vajzat simpatike.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *