Moment i shumëpritur, Bora poston foto me Donaldin!


Erdhi momenti i shumëpritur për fansat e Bores dhe Donaldit.

Ishte Bora ajo e cila publikoi një fotografi bashkë me Donaldin, duke vërtetuar që dyshja do të udhëheqin “Dance With Me”.

“Na lini te kercejme! ?”, shkroi n mbishkrimin e imazhit.

Menjëherë pas publikimit pati “lum komentesh” të cilët kanë pritur me padurim ribashkimin e tyre./Indeksonline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *