Misi Deta Kokomani është vajza që shoqëronte Martinajn. Farmacistja bukuroshe: Vetëm një natë fjeta me Visin në Durrës


Silueta e biznesmenit Ervis Martinaj, është parë mbrëmjen e 7 Gushtit 2022 në ambientet e një hoteli në plazhin e Durrësit dhe një ditë më pas, në 8 gusht 2022, imazhi i tij është parë në Tiranë në ambientet e një biznesi që ndodhet në zonën e “Zogut të Zi

Biznesmeni, i shoqëruar nga një vajzë nga qyteti bregdetar me të cilën kishte lidhje intime dhe figurë shumë e njohur publike, kanë hyrë në ambientet e hotelit në orën 21.15. Regjistrimi është bërë nga agjenti i Operacionales Jeton Lami.

Burime për Prapaskena kanë bërë me dije se vajza është Deta Kokomani nga Durrësi, e shpallur “Miss Univers Albania 2022”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *