“A je e virgjër?”, Sindi: Të gjithë meshkujt i duan vajzat e tilla, jo si tuneli Kalimashit!


Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci mori shumë vëmendje me deklaratën e saj mbi virgjërinë dhe ndonëse prej kohësh ajo nuk është më pjesë e programit, ndjekësit janë kuriozë të dinë nëse vazhdon ende të jetë e virgjër.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Sindi ka pozuar e veshur me bikini dhe në komente një ndjekëse i bëri pikërisht këtë pyetje.

“Vazhdon të jesh e virgjër? Se më vjen një kusho nga Anglia dhe do një nuse të virgjër”, shkruan ndjekësja. E menjëhershme ka qenë dhe përgjigja e Sindit, sipas të cilës shumic e meshkujve i duan vajzat e virgjëra dhe jo si ‘tuneli i Kalimashit’.

“Ja ta shtoj dhe kushon tënd në listë, do presi icik o zemra taksirat se të gjith nuse ne virgjër e duan jo tunel Kalimashi, edhe me thënë të drejtën ka shkuar lista e gjatë shumë”, u përgjigj Sindi.

“A je e virgjër?”, Sindi: Të gjithë meshkujt i duan vajzat e tilla, jo si tuneli Kalimashit!“A je e virgjër?”, Sindi: Të gjithë meshkujt i duan vajzat e tilla, jo si tuneli Kalimashit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *