5 mijë euro për një natë/ Pas skandalit, modelja shqiptare tregon të pasmet nga palestra


Aktorja dhe modelja shqiptare Arta Nitaj, pak kohë më parë u kthye në qënder të mediave rozë, pasi një influnecues në rrjetet sociale, i publikoi mesazhet private dhe foton nudo.

Youtuberi britanik Teddy Grey, zbuloi mesazhet ku tregonte se Arta Nitaj merr në këmbim të një nate 5 mijë euro.

Vetë modelja nuk reagoi në lidhje me lajmet, ndërsa është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku tregon të pasmet nga palestra, teksa u shtrohet.

Ajo gjithnjë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze që bën dhe udhëtimet në vendet më të shtrenjta në botë./

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *