Publikohet video ku Vali Corleone debaton me ish të dashurën që tenton t’ia djegë shtëpinë


Princ Valentino Corleone, personazhi i njohur i rrjeteve sociale shpesh herë me veprime të ndryshme arrin të jetë në fokus të mediave. Pak kohë pasi ai dyshohet se u gjuajt nga e dashura e tij, së fundmi në rrjete sociale u bë virale një video ku siç Vali deklaron “LIVE”, një ish e dashur e tij tenton t’i djegë shtëpinë me benzinë, shkruan lajmi.net.

Në video dëgjohet biseda e dyshes ku Vali tenton të mos lejojë ish të dashurën të djeg shtëpinë duke i thënë se e do. Kjo video është bërë virale dhe ka marrë komente të shumta.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *