Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas fotos së çiftit Ᏸora-Donald, mesazhi i koduar i këngëtares


Heshtja e Beatrix Ramosaj pas fotos së çiftit Ᏸo ra-Donald Veshaj nuk ka zgjatur më shumë se dy ditë.
Këngëtarja ka reaguar për herë të parë pas fotos që theu rrjetin duke publikuar një sërë fotosh në Instagram ku shfaqet e veshur mjaft sensuale.

Dhe sigurisht nuk ka munguar një mbishkrim pikant. “Krejt toksinat Ramosaj ty t’i shëron”- shkruan Beatrix krahas fotove duke u interpretuar si një thumb.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *