Mërgimtari Rasim Avdyli e hυmb lojën me çiftin e famshëm,por e merr dë̶nimin të fort..(Video)


Rasim Avdyli e hυmb lojën me çiftin e famshëm, e merr dë̶nimin të fort! Rasim Avdyli, mërgimtari i cili u bë i njohur në TikTok, ka vazhduar me publikimin e videove të tij, shkruan RepublikaOnline Ai, se bashku me gruan e tij janë futur live në TikTok me çiftin e njohur.

Loja ishte me denime, dhe çiftit të njohur nuk i eci fati mirë. Denimet i mori Rasimi, për çka edhe u detyrua të vej make up, por edhe të lahej. Rasimi është bër shumë i njohur në rrjetet sociale për videot që i publikon me gruan e tij nga Gjermania.

Ajo se fundi është konvertuar në Islam, dhe po shijon jetën me Rasimin./RepublikaOnline Për më shumë ndiqeni videon

https://youtu.be/e9zHUWbArGE


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *