Ministrja shqiptare bëhet nënë për herë të parë. Shikoni sa emer te bukur i vendos vajzes


Ministrja e Shtetit për mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali është bërë nënë për herë të parë. Bilali ka sjellë në jetë një djalë dhe e ka pagëzuar emrin Eden.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ministrja me anë të një postimi në rrjete sociale duke postuar një foto të dorës së vogëlushit.

“Sot bota mori një dimension tjetër.

Eden na e plotësoi familjen. Faleminderit të gjithëve për urimet”, ka shkruar Bilali.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *