Gjyste Vulaj “çm.end” publikun, pamje duke u pυthur me…??


Gjyste Vulaj është njëra prej këngëtareve me të njohura dhe të da.shura për publikun shqiptar, ku prej disa vitesh është pjesë e tregut muzikor dhe po pëlqehet mjaftë.

Ajo edhe pse gjithmonë përfolët për të mirë, me veprimin që ka bërë së fundmi ajo ka shokuar të gjithë, shkruan “Kosovarja”.Duke u shfaqur në prehrin e një femre teksa shkëmbejnë pu.thje, ajo habiti ndjekësit më këtë postim.

Pas publikimit të imazhit për të lenë hapësirë për mendime, ajo shkroi; ““Ups!! Pu.thja e par nga nje femer , Ma vo.dhi pu.thjen, but its ok.)” ishte mbishkrimi me të cilin pozoj tejet prov.okative.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *