Nuk Quhet Bora Zemani, Moderatorja Zbulon Emrin E Saj Të Vërtetë


Nuk Quhet Bora Zemani, Moderatorja Zbulon Emrin E Saj Të Vërtetë
Uncategorized
October 2, 2022AdminLeave A CommentOn Nuk Quhet Bora Zemani, Moderatorja Zbulon Emrin E Saj Të Vërtetë

 

 

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, tashmë kanë konfirmuar ribashkimin e tyre.
Natën e kaluar ajo ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga vëllezërit Veshaj, shkruan lajmi.net.

Bora në atë intervistë zbuloi shumë gjëra, madje zbuloi edhe se emri i saj i vërtetë nuk është Bora.

Ajo ka bërë të ditur se emri i saj i plotë është Borana.

Bora dhe Donaldi, ishin ndër personazhet më të komentuara qysh nga takimi i tyre brenda “BBV”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *