Arjan Çani çudit: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i bie ka qenë Greqi, të tjerat janë përralla..!!


Arjan Çani çudit: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i bie ka qenë Greqi, të tjerat janë përralla
Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, i ftuar ishte kreu i Kadastrës Artan Lame, ndërsa në një lidhje Skype ishte ish-drejtori i regjistrimeve të pronave në Himarë, Priamo Bollano.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Gjatë debatit në studio, moderatori Arian Çani u shpreh se i gjithë Ballkani ka qenë helen. “Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Gazetari i njohur i emisionit inv esti grativ “Stop”, Klinton Zeqiraj, ishte i ftuar së fundmi në emisonin “Rudina”, së bashku me të ëmën, Shegushe Zeqiraj.
Duket, se marrëdhënia e tyrë ‘nënë e bir’ është shumë e mirë, pasi dyshja ndajnë herë pas here momente me ndjekësit në rrjetet sociale.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Ndër të tjera, mamaja e Klintonit rrëfeu edhe një sekret. Bëhet fjalë për kohën kur Klintoni sapo kishte lindur dhe sipas saj ai nuk ishte një fëmijë aspak i bukur.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓
Shegushja tregoi se Klintoni ishte një fëmijë kokëmadh dhe shumë i rrudhur saqë ajo kishte f rikë ta lante.

“Po, 9 muaj që isha shtatzënë nuk haja bukë fare, vetëm shalqir dhe djathë dhe më thoshte mami, moj bijë do e lindësh djalin shumë të rrudhur dhe ashtu lindit. Më fal Klinton, ishte kokmadh, i rrudhur dhe unë kisha fr ikë ta laja, qaja dhe më pas erdhi mami nja 10 ditë në Sarandë dhe ajo ma lante. Nuk e laja dot, ishte shumë i rru dhur dhe thoja nuk e di do bëhet ky apo s’do bëhet, por ja që u bë”, tregoi ajo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *