“Nuk është aq budallaqe”, Lori Hoxha reagon për herë të parë pasi e lidhën me Romeo Veshaj


Kur Lori Hoxha u shfaq në emisionin “Më lër të flas” nisën të qarkullonin se mes saj dhe Romeo Veshaj mund të kishte lindur diçka.

Madje zërat ende nuk janë shuar. Foto, video e komente të ndryshme qarkullojnë në rrjetet sociale rreth tyre, por si duket Lori ka vendosur të shuajë këto dyshime.

Trashëgimtarja e Top Channel kishte postuar një foto në Instagram dhe ndjekësit filluan ta etiketonin si “kunata” e Bora Zemanit.

Një ndjekëse kishte replikuar se fundmi me një tjetër komentuese duke shkruar: “Nuk është aq budallaqe sat ë lidhet me Romeon. Tung!”

Dhe gjejeni çfarë?! Lori Hoxa i ka bërë “like” këtij komenti, gjë që njëherësh dëshmon se Lori jo vetëm që nuk është e lidhur por as që do të jetë ndonjëherë krah

Romeos

Pra lajmi që qarkulloi ditën e djeshme se gjasme Lori Hoxha qenka e lidhur me Romeon vetem pse janë parë bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit nuk është i

vërtetë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *