Vajza e Arbanës feston 1 mujorin e lindjes. Ajo i vesh fustanin me çmim marramendës (Foto)


Një muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë me një vajzë. Moderatores shumë të njohur shqiptare iu plotësua dëshira e madhe që pas dy djemve të ishte nënë e një vajze.

Ajo dhe Eduart Grishaj e quajtën vajzën e tyre Zoi. Zoi sot bën një muaj që ka ardhur në jetë dhe Arbana ka organizuar një festë të vogël ku nuk ka munguar torta speciale. Vajza e Arbanës feston 1 mujorin e lindjes. Ajo i vesh fustanin me çmim marramendës (Foto)

Moderatorja ka treguar gjithashtu edhe fustanin që i ka veshur së bijës dhe është i markës luksoze “Gucci”, sipas asaj që raporton CNA.al, fustani kushton rreth 800 euro.

Një muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë me një vajzë. Moderatores shumë të njohur shqiptare iu plotësua dëshira e madhe që pas dy djemve të ishte nënë e një vajze.

Ajo dhe Eduart Grishaj e quajtën vajzën e tyre Zoi. Zoi sot bën një muaj që ka ardhur në jetë dhe Arbana ka organizuar një festë të vogël ku nuk ka munguar torta speciale. Vajza e Arbanës feston 1 mujorin e lindjes. Ajo i vesh fustanin me çmim marramendës (Foto)

Moderatorja ka treguar gjithashtu edhe fustanin që i ka veshur së bijës dhe është i markës luksoze “Gucci”, sipas asaj që raporton CNA.al, fustani kushton rreth 800 euro.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *