Ngjarje E Rëndë/ Humb jetën 2-vjeçari, dyshohet se pasojë ishte Mbidoza e Hashashit (Detajet)


Nicolo Feltrin, djali 2-vjeçar nga Longarone, i cili vdiq mbrëmjen e 28 korrikut në spitalin në Pieve di Cadore, vdiq nga një mbidozë me hashash.

Kjo u vërtetua nga autopsia e kryer nga mjeku ligjor Antonello Cirnelli, i caktuar nga Prokurori i Bellunos.

Nga analizat e flokëve janë gjetur gjurmë kokaine dhe heroine, por në trupin e fëmijës janë bërë analiza të tjera që janë zbardhur përfundimisht.

I vogli, ditën e 28 korrikut, i ishte besuar babait të tij Diego, një druvar 43-vjeçar, nën hetim për vrasje. Nëna e foshnjës ishte në punë


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *