I FUNDIT/ Shpërthen Në Flakë Makina E Efektivit Të Policisë, Ishte Parkuar Para Banesës (EMRI)


Aksidentale apo e qëllimshme? Shpërthen në flakë makina e efektivit të policisë në Tepelenë, ishte parkuar para banesës (EMRI)
foto ilustruese

Mbrëmjen e sotme para banesës së efektivit të policisë Muharrem Gjyli është përfshirë nga flakët automjeti në pronësi të tij, në fshatin Luzat të Tepelenës.

Si shkak i zjarrit ka vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ka mbërritur policia për të zbardhur shkaqet e zjarrit.

Nuk dihet ende nëse ngjarja është aksidentale apo e qëllimshme.

Njoftimi i policisë:

Tepelenë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:30, në fshatin Luzat, Tepelenë, përpara banesës së shtetasit M. Gj., ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht automjeti tip “Volkswagen Passat”, në pronësi të shtetasit M. Gj. Në momentin e përfshirjes nga flakët automjeti ka qenë i parkuar.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *