Rasim Avdyli qanë si fëmijë, kjo gjë e bëri atë të shpërthejë në lot


Befasitë e mërgimtarit të njohur të tiktok-ut për fansat e tij në kanë të ndalur, andaj ai vazhdon të shikohet dhe dëgjohet gjithandej. Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli po bën bujë në rrjete sociale ku përmes videove të tij në “Tik-Tok”, shpreh dashurinë e madhe që ka për të dashurën e tij gjermane, shkruan pemajetes.com.

Së fundmi, në një video të publikuar ku ai shihet duke bashkëbiseduar me miqtë e tij live në tiktok, mërgimtari është prekur shumë, duke shpërthyer në lotë kur dëgjon këngën per trimat e rënë në Kumanovë.

Kujtojmë se ditë më parë, ai ishte shfaqur me një video ku dukej i mllefosur e i zhgënjyer me ndjekësit e tij. Siç shihet, atë e kanë prekur komentet e ndryshme negative që i bëhen videove të tij, dhe kjo e ka shtyrë të dalë me një paralajmërim se nëse nuk ndalen, ai do ta lë Tik-Tokun.

Ky reagim i tij erdhi pasi shumë konfrontimeve me disa nga ndjekësit e tij, në të cilat edhe shihet në një numër të konsiderueshëm të video reagimeve në profilin e tij në tiktik.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *