Afronës i sjellin lule në shtëpi, i bën ‘Diss’ Bleros me reagimin e saj


Afrona Dika vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur, sidomos pas ndarjes më këngëtarin, Bleron. Ajo së fundmi është më aktive se asnjëherë më parë në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Sot Afrona ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se ka pranuar një buqetë me lule. Nga fytyra e saj, shihet se i ka pritur shumë mirë dhe se është shumë e lumtur, madje kjo shprehje fytyre duket si një ‘diss’ për Bleron.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *