Dy vajzat e reja u futën në ”Për’puthen”, marrin vëmendjen e të gjithëve/ Petro I Pari Që…


Në puntatën e të hënës në “Përputhen” ka pasur hyrje të reja. Dy vajza janë bërë pjesë e programit, Aleandra dhe Iris. Ato ranë në sy me hyrjen e tyre të veshura si pol ice teksa u shprehën se do vendosin rendin në emision.

Nis “Përputhen”, Ori Nebiaj bën deklaratën e fortë: Jam e dashuruar – Liberale

Dy vajzat janë shoqe të ngushta dhe u shprehën se janë të sigurta që “Përputhen” nuk do e prishë shoqërinë e tyre pasi kanë shije të ndryshme për djemtë.

E para që realizoi takim ishte Iris, e cila u ftua nga Petro, për të cilin shprehu dhe pëlqim.

2 vajza të reja bëhen pjesë e Përputhen dhe marrin të


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *