Pamje Të Rënda: Shqiptarja në Gjermani rreh burrin Me Kabllo Në Sy Të Fëmijëve


Një video e pazakontë është bërë virale orët e fundit në rrjet, ku protagoniste është një shqiptare e Kosovës. Qytetari që e ka dërguar videon në redaksinë e JOQ Albania shprehet se bëhet fjalë për një çift nga Kosova, që jetojnë në Gjermani. Siç shihet dhe në video, gruaja godet me kabllo burrin e saj në sy të fëmijëve dhe nis ta ofendojë.

E gjithë skena që zgjat thuajse dy minuta, ndodh në sy të fëmijëve të çiftit. Teksa gruaja e godet dhe ofendon, bashkëshorti e filmon dhe i thotë se do lajmërojë policinë. Nuk dihen motivet e këtij sherri mes çiftit të bashkëshortëve.

Ndër të tjera, gruaja shqiptare dëgjohet teksa i thotë burrit të saj:
Mua ma bën këtë ti. Unë të shk….”

Mesazhi i qytetarit:

Pershendetje Joq! Ne videon e meposhtme po ju nisi nje cift nga kosova qe jeton ne gjermani se ca i ban gruja burrit! Publikoje te lutem te shohim si do e komentojne seksi femer kete lloj sjellje! Video 2min e ca ste vje dot ktu ku e rref gruja burrin hahahha. Por ne sy te kalamajve gjynof. I thot qe kam gjet tjeter.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *