Ngjarje e rëndë në Tiranë, gruaja i ngul thikën burri


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Don Boskos në Tiranë.

Një grua me iniciale A. N., ka goditur me thikë burrin e saj.

Ky i fundit shtetasi me iniciale F. Gj. ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar në spital.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *