Martohen Njomza dhe Rinori, dalin pamjet nga dasma e tyre (Video)


Rinori dhe Njomza, çifti shumë i famshëm në rrjete sociale, të cilët kanë shumë ndjekës, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumë vjeçare me martesë. Prive ka siguruar pamjet e para të çiftit nga ceremonia e madhe që po zhvillohet sonte.

Dasma e tyre madhështore po zhvillohet në një nga sallat në magjistralen Gjakovë – Prizeren, ku të ftuar kishin shumë mysafirë.

Për më shumë, ju ftojmë t’i shihni më poshtë disa fotografi dhe pamje të tjera të çiftit teksa vallëzojnë nga mbrëmja e madhe e tyre.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *