A ndjen Atdhe Xheravina ende për Bora Zemanin, ja reagimi i tij !!


Atdhe Xharavina ishte i ftuar special në D-Night në Rtv Ora, ku gjatë intervistës u ndal në një pjesë shumë të rëndësishme, thashethemet rreth tij dhe disa vajzave të showbizit, mes tyre dhe Bora Zemani.

I pyetur nëse me Borën do kalonte një darkë miqësore apo pasionante, Atdheu tha se nuk e tërheq moderatorja dhe do donte të mos fliste më për të.

Atdhe Xharavina: Nuk më tërheq dhe në fakt nuk e kam me qejf më të flas në intervista në lidhje me Borën.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *