Mungoi në ‘Sunny Hill Festival’, ja ku ndodhet Dua Lipa


Dua Lipa dhuroi spektakël në “Sunny Hill Festival” në Kosovë. Por nuk ndodhi e njëjta gjë në Shqipëri. Dje në hapje të festivalit, këngëtarja nuk ndodhej në Tiranë.

Mungoi në ‘Sunny Hill Festival’, ja ku ndodhet Dua Lipa

Ajo po shijon pushimet me miqtë e saj në Ibiza, ku ndodhet prej ditësh.

Mungoi në ‘Sunny Hill Festival’, ja ku ndodhet Dua Lipa

 

 

Në fotot e kapura nga paparacët, Dua shihet me një trup të tonifikuar me rrobabanje jeshile nga marka Chopova Lowena me printe të kuqe dhe vjollcë.

 

 

Mungoi në ‘Sunny Hill Festival’, ja ku ndodhet Dua Lipa

Në një nga fotot e publikuara nga Daily Mail, Dua shihet të hidhet në det teksa shijon pushimet me miqtë e saj.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *