‘Konfirmohet’ Ᏸora Zemani shtatzënë për herë të dytë


Ᏸo ra është rikthyer në top titujt e mediave online pas ribashkimit me aktorin Doabld Veshaj.
Këtë e bënë të ditur përmes emisionit ku u panë bashk dhe dasmës së opinionistit Arber Hajdari, shkruan InfoKosova.

Në emisionin ‘Më lërë të flas’, Romeo kishte lëshuar një deklaratë të papritu.
“Mos e shqetësoni se Ᏸo ra shtatzënë”, tha Romeo teksa Bora dhe Donaldi heshtën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *