Bora Zemani i vë flakën me kërcimin në “Dancing With the Stars”


Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel ka nisur “Dancing With the Stars” me moderatore Bora Zemanin.

Spektakli është hapur me një kërcim nga Bora Zemani dhe trupa e baletit, e përberë nga konkurrentët.

Moderatorja ka shkëlqyer duke kërcyer nën ritmin e këngës “Alien Superstar” nga Beyonce.

Kujtojmë se baleti ka qenë ndër profesionet e para të prezantueses.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *