‘Çmendet’ Arbenita, fotografohet pa të brendshme rrugëve të Dubait!


Në muajin prill Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë duke u bekuar me një vajzë. Çifti e quajtën vajzën e tyre Nina dhe nëpërmjet rrjeteve sociale kanë treguar se janë më të lumtur se kurrë. Një muaj më vonë, çifti patën publikuar foto me vajzën e tyre në rrjetet sociale, shkruan pemajetes.com.

Reperi nga Gjilani, Fero është një nga këngëtarët më të njohur, ai së bashku me bashkëshorten e tij, Arbenitën, në shumë aspekte marrin vëmendje me pozat e shumta që publikojnë. Dyshja shumë herë kalojnë në lajm, duke pozuar në mënyra të ndryshme.

Fero dhe Arbenita se fundmi po qëndrojnë për vizitë në Dubai, nga atje, Arbenita ka sjell disa imazhe tejet atraktive. E veshur me fustan të shkurt dhe pa të brendshme, Arbenita shfaqet terheqese rrugëve të Dubait.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *