E prisnit? Bora Zemani fillon ‘Dancing With the Stars’ me një kërcim dhe i vë flakën skenës (Video)


 

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel ka nisur “Dancing With the Stars” me moderatore Bora Zemanin.

Spektakli është hapur me një kërcim nga Bora Zemani dhe trupa e baletit. Moderatorja ka shkëlqyer duke kërcyer nën ritmin e këngës “Alien Superstar” nga Beyonce.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *