Jehona Dreshaj shfaqet super provokative nga Libani!


Modelja dhe influencierja Jehona Dreshaj ka ardhur me disa foto provokative që i ka bërë në Lindjen e Mesme.

Ajo është njëra prej modeleve më provokative shqiptare, por edhe influencierja që viziton vende të ndryshme në botë.Jehona Dreshaj është parë këto ditë në Bejrut të Libanit teksa ka bërë një set fotografish tepër provokativ gjatë mbrëmjes së djeshme.

“Përrallë”, ka shkruar Dreshaj në anglisht, ajo ishte e veshur me një fustan të zi, ku tregonte asetet e saj – gjoksin dhe këmbët.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *