(Video) ”Ktheje kokën Bora”/ Donaldin e kanë nxjerrë jashtë nga emisioni sepse…


Ka nisur mbrëmjen e djeshme puntata e parë e “Dancing With The Stars”, ku Bora Zemani e hapi spektaklin me një kërcim së bashku me trupën e baletit. Gjithashtu, dhe performancat e konkurrentëve u komentuan në përgjithësi pozitivisht nga anëtarët e jurisë.

Por kush është personi që nuk i ndahet Borës madje as në prapaskenën e spektaklit të kërcimit? Pikërisht Donaldi!

Ai ka publikuar disa story në Instagram, ku shihet Bora teksa lexon skaletën. “Je yll”, shkruan Donaldi në videon e publikuar.

Por pas këtyre videove, ku duket se aktori ka “bezdisur” partneren e tij, produksioni e ka larguar nga prapaskena.

“Okej, më nxorrën jashtë”, shkruan vetë aktori në Instagramin e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *