Rasimi shfaqet më i lumtur se kurrë, ja çfarë i ka ndodhur


Lidhja e tij me të dashurën gjermane u bë fenomen në rrjetet sociale. Vëmendje të madhe mori edhe martesa e tij. E Rasim Avdyli po vazhdon të komentohet edhe sot, por që kësaj radhe për një ndarje, pasi që në paraqitjet e tij të fundit, kishte befasuar të gjithë me fjalët e tij për të dashurën gjermane.

Për emisionin “Kendiv” në T7 ai sqaroi për të gjithë ata që e ndjekin, se si qëndron raporti i tij me gruan, duke hequr të gjitha dyshimet për komentimet e ndjekësve si dhe shkrimeve të publikuara nga disa faqe. Ai, në këtë prononcim tregoi se kishte disa probleme me të dashurën e tij, përcjell pemajetes.com.

Së fundmi, Rasimi ka publikuar një video ku shihet së bashku me të dashurën e tij gjermane, të cilët janë nisur për një udhëtim në Zvicër.

“O hajde gruaja e jem hajde, a je ba gati o pllum, oj gruaja e jeme breh”, dëgjohet duke thënë ai në videon e publikuar së fundmi në rrjetin e tij social në tiktok.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *