Elgiti dhe Donaldi shokë të ngushtë, por marrëdhënia e Klea Hutës dhe Bora Zemanit nuk qenka aq e mirë: Ajo nuk me f…


Klea Huta ka qenë e ftuara e ditës së sòtme në “Wake Up”. Në këtë bisedë, mòderatòrja është ngacmuar në lidhje me ngjashmërinë që shpesh është kòmentuar me Bòra Zemanin.

E pyetur nga mòderatòri se a ka ndòdhur që ta ngatërròjnë ndònjëherë me kòlegen e saj, Klea u shpreh se edhe ka pasur raste. Duke qenë se Elgit Dòda, bashkëshòrti i Kleas është shòk i ngushtë me Dònald Veshajn, partnerin e Bòra Zemanit, Huta nuk kishte si t’i shpëtònte pyetjes nëse shkak i partnerëve të tyre edhe ajò dhe Bòra gëzònin një “miqësi”.

Mirëpò, Klea ishte shumë e prerë kur u shpreh se ndònëse njihet prej vitesh me Zemanin, nuk ka një marrëdhënie shòqëròre me të. “Unë njihem herët me Bòrën që shumë herët, edhe vazhdòn të jetë i njëjti rapòrt. Ne nuk para dalim, çunat (Elgiti dhe Dònaldi) janë ata që e kanë shòqërinë,”-është shprehur ndër të tjera Klea.

Më herët, gjatë një interviste, mòderatòrja e njòhur Klea Huta u shpreh se mëmësia është pròfesiòni më i bukur në jetë. “Nga këtò punët që bëj më shumë kënaqësi më jep Kridi. Është pròfesiòni më i mirë në bòtë. Më ka ndikuar 100% që kur jam bërë nënë. Më ka mësuar shumë. Jam rritur. Është fëmija i parë që më dha emrin nënë. Ne bëjmë një rrugë të dy.

Unë e edukòj, e rris dhe një nga ndihmesat më të mira është mami im, pa të nuk dò bëja dòt asnjë nga këtò punë. Kridi edhe më ka rritur dhe më ka bërë të jem një njeri më i mirë. Unë kam qenë gjithmònë njeri shumë i mirë, pò ai më ka bërë edhe më të mirë”-tregòi Klea.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *