Duke treguar tatuazhin e ri, Rina Balaj rrezikon të tregoj ‘Zogun’


Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj. Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre. Gjatë ditës, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat shfaqet super joshëse, duke treguar tatuazhin e re të bërë në këmbë, Rina ka rrezikuar ta tregoj ‘zogun’ në këto imazhe. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *