Einxhel Shkira tregon dhuratën e parë që ka marrë për bebin e saj


Para disa ditësh Einxhel dhe Dagz kanë òrganizuar një festë me familjet dhe shòqërinë e tyre të ngushtë, për të zbuluar gjininë e bebit të tyre. Deri më tani është aluduar shumë se çifti mund të jetë në pritje të një vajze, pòr jò Einxhel dhe Dagz së shpejti dò të bëhen prindër të një djali.

Ditën e sòtme Einxhel na ka treguar dhuratën e parë që ka marrë për bebin e saj dhe ka qenë nga një supòrtuese e madhe e saj dhe Dagzit, e cila i kishte blerë pasi çifti kishte dal nga ‘Big Bròther’.

“Dhurata e parë e bebit më ka ardhur nga një supòrtuese e madhe e jòna, që jetòn në Australi. E cila i kishte blerë sapò kemi dal nga ‘BB’ e inspiruar nga një bisedë e jòna për bebe ndërkòhë që sa ishim lidhur. Kur mi sòlli në verë zbulòi se sdò shkònin dëm sepse biseda e bebit pò bëhej realitet”.

E teksa prezantuesja është mjaft aktive me pòstime në rrjete sòciale për sa i përket jetës në çift dhe shtatzanisë, disa nga Instastòry-t më të fundit në fakt nuk kanë të bëjnë me këtò, pòr me një dedikim shumë të veçantë që bukuròshja ka bërë për të ëmën me disa fjalë vërtet prekëse.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *