Ky detaj mori gjithë vëmendjen tek fotoja e re e Noizyt dhe Loredanës


Reperi Noizy ruan një miqësi të mirë me aktorin e njohur shqiptar, Blerim Destani, ai kohëve të fundit ka krijuar një raport të ngushtë edhe me rap-artisten nga Ferizaj, Loredana Zefi. Të tre artistët kësaj radhe janë bërë bashkë në Zvicër, në vendin ku Loredana dhe Blerimi jetojnë prej vitesh.

Të njëjtit kanë shpërndarë disa fotografi në rrjete sociale, ku shihen të fokusuar në një telefon, nuk dihet nëse kjo ka të bëjë me një projekt të ri, në të cilin do të jenë pjesë të tre yjet.

Por vëmendje merr afërsia e Loredanës me Noizyn, në foto shihet sesi ajo i ka vendosur dorën tek qafa reperit me të cilin disa muaj më parë u përfolen edhe për një lidhje dashurie per të cilen dyshja nuk u deklaruan.

Reperi Noizy ruan një miqësi të mirë me aktorin e njohur shqiptar, Blerim Destani, ai kohëve të fundit ka krijuar një raport të ngushtë edhe me rap-artisten nga Ferizaj, Loredana Zefi. Të tre artistët kësaj radhe janë bërë bashkë në Zvicër, në vendin ku Loredana dhe Blerimi jetojnë prej vitesh.Ky detaj mori gjithë vëmendjen tek fotoja e re e Noizyt dhe Loredanës


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *