Beatrix Ramosaj prek me dedikimin:’Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’


Beatrix Ramosaj ka bërë një postim prekës në rrjete sociale. Sot janë bërë 12 vite që nga kur i ati ka ndërruar jetë dhe ajo e ka kujtuar me mall.

‘Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’, Beatrix

 

 

Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të vjetër familjare, duke shkruar se mungesa e tij vetëm shtohet.

‘Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’, Beatrix

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *