Para disa ditësh u ‘Konfirmua’ që Bora Zemani shtatzënë për herë të dytë,por Arbori dëshiron një motër?


Bora është rikthyer në top titujt e mediave online pas ribashkimit me aktorin Doabld Veshaj.

Këtë e bënë të ditur përmes emisionit ku u panë bashk dhe dasmës së opinionistit Arber Hajdari, shkruan InfoKosova.

Në emisionin ‘Më lërë të flas’, Romeo kishte lëshuar një deklaratë të papritu.

“Mos e shqetësoni se Bora shtatzënë”, tha Romeo teksa Bora dhe Donaldi heshtën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *