Në një lidhje dashurie me Fationin? Efi e “PërPuthen” i vë “kapakun” situatës me përgjigjen e saj


Efi e Për’puthen vijon të mbetet ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Të shumta janë kuriozitetet që fansat kanë rreth saj dhe duket se ajo nuk ka ngurruar, duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve që iu bën tek “60 sekonda” për Prive.

Duke folur për ndërhyrjen që ka bërë në hundë, Efi u shpreh se ndjehet shumë e lumtur. Më tej ajo zbuloi edhe raportin me Fationin. Ndonëse të shumtë ishin ata që mendonin se mes dyshes kishte më shumë se miqësi, ish-konkurrentja e “Kepi i Tundimeve”, zbuloi se mes tyre ka vetëm miqësi.Në një lidhje dashurie me Fationin? Efi e “PërPuthen” i vë “kapakun” situatës me përgjigjen e saj

“Me shokët nuk mund të flasësh përditë”, megjitha e la një derë hapur, teksa u shpreh se ‘kurrë mos thuaj kurrë’. Mbetet për t’u parë sesi do të vijojë historia mes dyshes, që u duk se kishin më shumë sesa një miqësi së bashku. Në një lidhje dashurie me Fationin? Efi e “PërPuthen” i vë “kapakun” situatës me përgjigjen e saj


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *