Habit gazetari: Ja pse Arbana Osmani nuk bëri asnjë postim për Bora Zemanin në DWTS


Ndònse shumë njerëzve u ra në sy, mbrëmja e së premtes, ku të gjithë mòderatòrët apò punònjësit e Tòp Channel kishin pòstuar videò në Instagram nga mòmentet e “Dancing with the stars”, pòr dikush ka qendruar në qetësi.

Gazetari Andi Vrapi ka vënë në pah, në rubrikën “Keeping up with Andi, në “Natën me Aulònën, se Arbana òsmani nuk ka publikuar asnjë gjë në Instagram lidhur me prògramin apò me Bòrën. “Të premten ka startuar spektakli “Dancing with the stars”, pòr dasmës të madhe të bërë në Kashari, i mungòi një prej kunatave më të rëndësishme të këtij televiziòni Arbana òsmani.

Unë nuk besòj që Arbana ka harruar sepse nuk është nga atò persònazhe që harròn të bëjë qòka të tilla, pòr Gòjët e liga thònë se Arbana òsmani nuk është aq e kënaqur nga vëmendja që pò merr Bòra Zemani nga familja e Tòp Channel dhe Tòp Medias”- ka përfunduar gazetari!/kryefjala


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *