“Ish”-i i saj pret fëmijë me Arbana Osmanin, Rudina Dembacaj ironizon: Kush është ky?


Aktorja e njohur shqiptare, Rudina Dembacaj, ka folur për herë të parë për fejesën mes ish-partnerit të saj, Eduart Grishaj dhe Arbana Osmanit. Ish-partneri i Rudinës, Eduarti, tashmë pret nje fëmijë me moderatoren Arbana Osmani, por për këtë të fundit moderatorja e njohur ka zgjedhur të mos flasë publikisht.

E ftuar së fundmi në “Why Not”, Rudina Dembacaj u pyet nga rubrika “pyetje nga Instagrami”. Pyetja ishte: “Flet me Eduartin, të fejuarin e parë?” Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese: “Kush është ky? Unë s’jam mirë me momorien fare, mbaj mend vetëm numra”, është shprehur Rudina Dembacaj në emision.

Aktorja e njohur shqiptare, Rudina Dembacaj, ka folur për herë të parë për fejesën mes ish-partnerit të saj, Eduart Grishaj dhe Arbana Osmanit. Ish-partneri i Rudinës, Eduarti, tashmë pret nje fëmijë me moderatoren Arbana Osmani, por për këtë të fundit moderatorja e njohur ka zgjedhur të mos flasë publikisht.

E ftuar së fundmi në “Why Not”, Rudina Dembacaj u pyet nga rubrika “pyetje nga Instagrami”. Pyetja ishte: “Flet me Eduartin, të fejuarin e parë?” Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese: “Kush është ky? Unë s’jam mirë me momorien fare, mbaj mend vetëm numra”, është shprehur Rudina Dembacaj në emision.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *