Haha! S’do besoni atë se çka bën Dafina në xhirime


Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet e videoklipit të ri.

Këngëtarja ka treguar përmes një videoje se çka ndodh kur ajo dhe ekipi i saj janë në xhirime.

Në pamjet që mund t’i shihni më poshtë, artistja shfaqet me një mjet që me siguri përdoret për të realizuar projektin.

“Çka boni gjatë xhirimeve?”, ka shkruar ajo.

Në video, Dafina poashtu ngacmon edhe të dashurin e saj Dj Geek.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *