Fifi e burri i saj lëshojnë Kosovën e Shqipërinë, shkojnë në një vend të largët


Këngëtarja Fifi dhe i dashuri i saj, Adish Patushi janë njëri ndër çiftet më të përfolura.

Ata janë vazhdimisht bashkë, e këtë e tregojnë përmes postimeve në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Fifi edhe sot ka bërë një postim me të dashurin e saj, ku shihet se nuk janë as në Kosovë e as në Shqipëri.

New Yorku është vendi ku çifti kanë zgjedhur që të shkojnë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *