“Gjynah!”, Donaldit “i dhimbset” gjendja e Borës pas spektaklit, ja fotoja që ka publikuar


Dje ishte nata e dytë e “Dancing with The Stars”.

Moderatorja e spektaklit Bora Zemani bashkë me partnerin e saj Donald Veshaj tërhoqën sërish vëmendjen e publikut në rrjetet sociale.

Aktori nuk ka preferuar ta lërë vetëm partneren e tij dhe është përpjekur të kuptojë edhe sakrificat e moderatores, duke qëndruar gjithë natën në majë të takave.

Pas spektaklit, Donaldi ndau një foto ku dukeshin këmbët e Borës të lënduara nga takat.

“Gjynah,”- shkroi Veshaj krahas Instastory-t.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *