WOW! Loredana jep lajmin e shumëpritur


Loredana me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka gëzuar fansat e saj me lajmin që ndau.

Ajo njoftoi se së shpejti do të nis një turne muzikor dhe fansat e saj do të kenë një mundësi të shohin më nga afër artisten në elementin e saj.

Loredana gjithashtu zbuloi edhe kopertinen e turneut që quhet “Wifey Tour” dhe karakter kryesor në të është edhe Hana.

“Po fillon, turneu Wifey po fillon, tani mund t’i blini biletat”, shkroi artistja sipër fotos.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *