E FUNDIT: Dafina dhe Albani bëhen bashkë!


Një super bashkëpunim po vjen!

Dy prej artistëve më me nam janë bashkuar për të sjellë më të mirën.

Fjala është për Alban Skënderajn dhe Dafina Zeqirin.

Të dy e kanë paralajmëruar duetin në rrjete sociale.

Në shkrimin e bërë Dafina ka shkruar se për këtë projekt, të dy kanë qenë në bisedë prej vitesh.

Mezi po e presim “Copa copa”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *