Me klip të xhiruar në Kosovë, Stresi sjell hitin e ri


Stresi ka publikuar projektin e tij më të ri.

“I smoke them” vjen me tekst të vetë reperin dhe klip nga Marco Films.

Klipi është xhiruar në lokacione të ndryshme në Kosovë.

Një super hit, shijojeni në vijim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *