E papritur! Don Xhoni dhe Era Istrefi shkëmbejnë puthje në skenë gjatë performacës (VIDEO)


Era Istrefi e Don Xhoni kanë arritur miliona klikime në Youtube më bashkëpunimin e tyre.

Dyshja u përfolën për një lidhje dashurie pas një video në të cilën shiheshin natën vonë duke u përqafuar para shtëpisë së Erës.

Zërat u shuan kur dyshja bëri publike se një super hit ishte duke ardhur nga ta, por së fundi fansat sërish kanë nisur të dyshojnë se mes tyre ka diqka më shumë sesa shoqëri.

Në njërin nga koncertet e fundit të dyshes ata shihen teksa në një moment shkëmbejnë puthje në skenë, dhe kaq mjaftoi që sërish të ndizen zërat së një dashuri e re po lulëzon në estradë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *