Elvana Gjatës i ndodh e papritura në mes të palestrës!


Elvana Gjata është padyshim një ndër emrat më të pëlqyer shqiptar, kohët e fundit, ajo ka qenë mjaft aktive me projekte muzikore, kryesisht bashkëpunime, por nuk lë pas as rrjetet sociale, ku ndan shpeshherë momente të këndshme dhe qesharake.

Së fundmi, Elvana ka treguar një incident që i ka ndodhur në palestër, këngëtarja ka ndarë një video ku po bënte stërvitje bashkë me një mikeshën e saj.

Por në një moment, gjërat nuk shkojnë mirë dhe topi i fitness-it go.det këngëtaren dhe bie përtokë, kujtojmë që pak javë më parë, Elvana ndau gjithashtu një moment gazmor me ndjekësit.

Ajo ndau dy foto nga sfilata por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte njëra prej tyre, ku këngëtarja shihej përtokë teksa po dilte nga makina, sigurisht, kjo ishte thjesht një shaka nga ana e këngëtares.

Posted in Lajme


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *